top of page

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız Bilgiler

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

  • BANKA HAVALE

  • KREDİ KARTI

SİPARİŞİMİZ NE ZAMAN SEVK OLUNACAK?

SİPARİŞLERİNİZ İŞLETMEMİZİN YOĞUNLUĞUNA GÖRE EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TARAFINIZA SEVK EDİLECEKTİR.

ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİMİ NASIL OLUYOR?

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır.

Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda
Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli)

Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İadesi onaylanan ürünlerinizi NET DIŞ TİC TEKS VE MAK LTD STİ- Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cad. Tepecik Sok.  No.14  Bahçelievler - İstanbul adresine anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

Not : Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik yada ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz

SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİZ?

NET DIŞ TİCARET TEKSTİL VE MAK LTD STİ 20 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE HEM İÇ PİYASA HEM DE İHRACAT ALANINDA SAYGIN BİR YERE SAHİPTİR, BÜNYESİNDE TAM ENTEGRE BİR TEKSTİL FABRİKASI,YURT İÇİ VE YURT DIŞI MÜŞTERİLERİNE HİZMET VEREN 3 ADET SHOWROOM  BULUNMAKTADIR.SEKTÖRÜN YENİ TRENDLERİNİN BELİRLENDİĞİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI FUARLARA KURULDUĞU GÜNDEN BERİ HER SENE DÜZENLİ KATILIM GÖSTERMEKTEDİR.

ZEBRA VE STOR PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Zebra ve Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Hanımların en çok merak ettikleri, hatta alırken ilk önce sordukları soru budur. Stor ve zebra perde nasıl temizlenir.

Daha almadan, kullanmadan, rahatlığını yaşamadan kirlendiğinde ne yapacaklarını bilmek isterler.

Çünkü, perdenin nasıl kirlendiğini, temizlemek ve ütülemek için ne kadar emek harcadıklarını onlar çok iyi biliyorlar.... 

İşte sihirli cevaplar;

Stor perde kumaşları, genelde % 100 Polyester iplikten üretilmektedir. Bazı fantazi ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Ancak bu kumaşların içeriklerinden daha önemli olan üzerlerindeki APRE kaplamalarıdır.

Çift taraflı olarak sıvanan apre kaplama, kumaşın havayla irtibatını tamamen keserken, STOR PERDE üretiminin oluşabilmesi için gereken sert ve plastik kıvamına gelmesini sağlar.

Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde, stor perde dayanıklı ve kullanışlıdır. Üzerindeki Apre kalitesine bağlı olarak, kullanılan mekanın şartlarına göre 3 ila 5 yıl herhangi bir temizlik gerektirmez.

Sizce temizlenmesi gerekiyorsa, sırası ile yapmanız gerekenler şunlardır ;

1 - Stor perdenizin alanı kadar temiz bir zemin hazırlayın, çünkü kumaşın hiç katlanmaması ve kırışmaması gerekmektedir. Aksi durumda üzerindeki apre kat izi yapar ve bir daha düzelmez.

2 - Stor perdenizi temizlemekte kullanacağınız beyaz sabun veya şampuanla köpürtülmüş ılık ve temiz su ile birlikte yumuşak temizleme süngeri hazırlayınız,

3 - Stor perdenizi yukarıda tamamen toplayınız,

4 - Borusu ile birlikte yan montaj ayaklarından çıkarınız,

5 - Hazırladığınız zemine yatırarak borusunu "oklava" gibi çevirerek perdenizi tamamen açınız,

6 - Temizleme süngerinizi hazırladığınız bol köpüklü ılık suda ıslatın ve iyice sıkarak nemli bırakın ( sulu olursa kurulamakta ve kurutmakta zorlanabilirsiniz ). Köpük kısmından alarak ve perde kenarlarına paralel olarak ( kenar kısımları fazla hırpalarsanız ipliklenme olabilir ) fazla güç harcamadan temizleyiniz,  

 7 - Aynı işlemi arka yüz için de uygulayınız ve kuru - yumuşak bir havlu ile kurulayınız,

8 - Yine yerde borusuna, oklava hareketi ile tamamen sararak yerine takın ve perdenizi aşağıya kadar indirerek yerinde iyice kurumaya bırakın.

Bu işlemleri yaptığınızda içinizin rahatlıyacağını ve perdelerinizin artık tertemiz olduğunu hissedeceksiniz.

SSS: SSS
bottom of page